BİZ KİMİZ?

Martı Ofset; 1983 yılında, İstanbul’un o dönem baskı merkezi olan Cağaloğlu’nda, ticari işletmelere matbaa hizmetleri verebilmek amacıyla kurulmuştur. Varlığını ve tecrübesini matbaa baskı hizmetleri üzerine büyüten firmamız, kurumsal işletmelerin baskılı ürün ihtiyaçlarını karşılayarak, müşterilerinin güven ve sadakatini kazanmayı başarmıştır.

Kurulduğumuz günden itibaren almış olduğumuz sorumlulukların farkındayız ve iş ortaklarımıza doğru ve en etkili stratejileri geliştirmek için çalışıyoruz. Bunun için de güvenilir, hayal gücümüzü sonuna dek zorlayan, müşteri memnuniyetini el üstünde tutan, ekip çalışmasına önem veren ve doğru iletişimin gerekliliğini bilen bir yapıya sahibiz.

Bu süreçte profesyonel iş planı hazırlama ve tasarım yeteneklerimize güvenerek; ofset baskı üzerine çözüm arayan müşterilerimize yıllardır yüksek kalite grafik tasarım ve baskı çözümleri sunmaktayız.

Sürdürülebilir bir müşteri memnuniyetini hedefleyen, gelişen ve büyüyen Martı Ofset, yaptığı yatırımlar sonucunda, İstanbul Topkapı’da bulunan 2.000 m2 üretim tesisi ve son teknoloji makine parkı ile, ofset baskı, CTP kalıplama ve mücellit bölümleriyle, Katalog, Dergi, Kitap, Broşür, İnsert, Afiş-ilan, Kutu ve Ambalaj üzerine tüm ürün ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca firma bünyemizde bulunan 16 kişilik grafik departmanımız ile müşterilerimizin her türlü tasarım ihtiyaçlarını karşılamak için hazırız.

Martı Ofset; 34 yıldır biriken tecrübe ve gücüyle, var olan şirket değerlerini koruyarak, sektördeki beklentilere yanıt veren, yenilikçi ve sektörün önde gelen firmalarından biri olarak çalışmalarına devam edecektir.

GRAFİK TASARIM

Sizi müşteri hedef kitlenize ulaştırmanın ilk adımı başarılı bir tasarımdır. Görsel tasarım, sponsorluk, medya planlama ve takip, kampanya tasarımı reklam danışmanlığı konularında profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz.

CTP

Firmamız müşterilerine daha iyi, kesintisiz ve hızlı hizmet verebilmek için CTP Kalıplama bölümünü bünyesinde bulunan Kodak Magnus 800 ile sağlamaktadır.

OFSET BASKI

Yüksek teknolojili baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası makine ve ekipman donanımına sahip tabaka ofset üretim holünde kataloglar, broşürler, dergiler, afişler insertler ve cepli dosyalar gibi malzemelerin basımı yapılmaktadır

MÜCELLİT

Baskı sonrası olarak nitelenen mücellit kısmı matbaanın son aşamasıdır. “Martı Ofset” mücellitti masa isçiliğinden makine parkına dönüştürüp kaliteden ve zamandan ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

İŞİMİZ

  • Grafik
  • CTP
  • Ofset
  • Mücellit
  • Memnuniyet

SORUMLULUKLARIMIZ

Öncelikli sorumluluğumuz kurumsal müşterilerimizin kurumsal kimliklerini modern, farklı ve estetik biçimde baskılı işlere yansıtmak ve çalıştığımız firmaları en doğru şekilde vitrin etmektir. Martı ofset tüm işlerinde beğeni odaklı çalışır. Seçici müşterilere sahip Martı Ofset; ülkemizin ofset-baskı alanlarındaki ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir. Geliştirdiği iş planı takip süreçleri ve tasarım yetenekleri ile çalışmalarından emin bir firma olarak, eksiklikler ve hatalara karşı, çözüm bulma konusunda yetenekli, işini severek yapan çalışanları ile ofset baskı ihtiyaçlarınız konusunda sorumluluk alır.

34 Yılın Firmamıza Kattığı Değerler

250.000.000+

OFSET BASKI

60+

PERSONEL

3.000+

MUTLU MÜŞTERİ

KUVVETLİ YÖNLERİMİZ

Martı Ofset; 1983 yılından bugüne kadar binlerce kurumsal firmaya ofset baskı işleri yapmış bir firmadır. Bu derinlikte bir tecrübe sektöründe Martı Ofseti ön sıralara taşıyan unsurların başındadır.

Biz iletişimin önemine çok inanan bir firmayız.

Müşterilerimizden brifi doğru alıp, yapılacak işi deneyimlerimizi ve hayal gücümüzü katarak çok iyi analiz ederiz. Bu doğrultuda Tatbiki mümkün olan her işi pazar araştırmasını yaparak doğru uygulamak bizim için çok önemlidir. Doğru yapılan reklam her zaman kazandırır.

En önemli özelliğimiz, işimizi severek yapmamızdır.

Müşterimizin işini kendi işimiz gibi görürüz ve daha fazla önemseriz. Farklılığı yakalar onu ön plana çıkarırız. Bu özelliklerimizden asla taviz vermeyiz.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Kalite bilincinin yöneticisinden en alt kademeye kadar uzanan bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden Martı Ofset; müşteri memnuniyetini ve seçkin tasarım hizmetlerini 34 yıllık tecrübesi ile birleştirmiştir.

Ofset Baskı ve Grafik Tasarım sektöründe müşteri memnuniyet oranını sürekli yükseltmek firmamız ve ekip arkadaşlarımızın birincil önceliğidir.

Biliyoruz ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin ve her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalayarak ve özverili çalışmalarının müşterileri tarafından takdir edilmesi kalitenin en değerli tescilidir.